Siparişinizin, alışveriş sırasında belirttiğiniz teslimat adresine teslim edilebilmesi için,

Ödemeniz onaylandıktan sonra, ikinci aşama olarak ürünler, sipariş sırasında belirttiğiniz tercihleriniz doğrultusunda size özel olarak hazırlanır. Ürünlerin hazırlanması, ödemenin onaylanmasından sonra 3 iş günü içinde kargoya verilir. Hazırlık safhasının, silenem.com'da belirtilen süreyi aşması durumunda e-posta veya telefon ile bilgilendirilirsiniz.

 

Hazırlanan siparişler, kargo firmasına Cumartesi, Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslim edilmektedir.

 

Kargo firması Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır.

 

silenem.com gerek gördüğünde kargo firmasını ya da gönderi yöntemini değiştirme hakkını saklı tutar.

 

Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta ile bilgilendirilirsiniz.

 

Kargo firmasına teslim edilen siparişlerin, kargo firmasının teslimat yapmadığı günler dışında 48 saat içinde elinizde olması beklenmektedir. Bu süre sonunda siparişiniz elinize ulaşmazsa bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 

Ürün, fatura ve irsaliye belgeleriyle birlikte belirtilen adrese teslim edilecektir.

 

Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde, kargo firması ziyaret ihbar notu bırakmaktadır. Adresine, ziyaret ihbar notu bırakılan alıcının 3 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmemesi halinde, kargo firması paketi silenem.com'a geri getirecektir.

 

Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. silenem.com sipariş yetkilisine durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

 

Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için bizimle iletişim kurabilirsiniz.